Portal dwutygodnika
[wpseo_breadcrumb]

Poza koleją

Tak się plecie w Internecie…

 

(znalezione w Sieci – Twitter, Facebook, Instagram – opinie poniżej cytowane, są wyłącznie opiniami ich autorów)

 

Nikt nie zmusi narodu do życia w demokratycznym, praworządnymi porządnym państwie, i do powierzania władzy inteligentnym, kompetentnym ludziom, którzy nie kłamią non stop. Jeśli naród chce inaczej, to ma inaczej.(Tomasz Lis)

 

Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany głosami ludźmi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem. To chyba trochę dziwne w tak pięknym i rozwijającym się kraju jak nasza Polska.(Zbigniew Boniek)

 

Sądzę, że przeczytałem w życiu więcej książek niż Pan kopnął piłek, a nie przyszłoby mi do głowy uważać ludzi mniej wykształconych za gorszych… A w ogóle to ma Pan jakieś wykształcenie, prawda? I tylko przez skromność nie można znaleźć o nim ani słowa w biogramach w necie?(Rafał A. Ziemkiewicz)

 

Podstawowa różnica między panem Bońkiem i ludźmi przez niego wymienionymi polega na tym, że oni nigdy by nie stwierdzili, że ich głos jest ważniejszy niż pana Bońka. Szacunek dla prostych ludzi jest miarą osobistej kultury.(Aleksandra Jakubowska)

 

Ruch, którego jeszcze nie ma, poparcia nie udzieli, co nie oznacza, że Szymon Hołownia wskazówek, jak jego elektorat ma zagłosować w II turze nie przekaże, owszem, nie wprost, ale przecież głosowali na niego ludzie wykształceni, z wielkich miast, młodzi.(Aleksandra Jakubowska)

 

Problem z tymi „elitami” polega na tym, że to tacy jaśnie panowie co, mówiąc Tuwimem, „mieszkają dziś w pałacu, a srać chodzili za chałupę”.(Rafał A. Ziemkiewicz)

 

Charakterystyczne, że w UK, gdzie nasi rodacy poprzednio głosowali na partie eurofobiczne, teraz przekonali się, że nacjonalizm prowadzi do BR/POLexitu(Radosław Sikorski)

 

 

Od Redakcji:

Autorami powyższych cytatów znalezionych w Internecie w ciągu ubiegłych dwóch tygodni są wyłącznieosoby znane z szeroko pojętych mediów. Cytaty podpisane danymi ich autorów są bardziej wiarygodne niż wpisy osób anonimowych, a źródłem wpisów ogólnie dostępne serwisy społecznościowe (social media) – Twitter, Facebook, Instagram…

Kategoria:
rysunek14