Portal dwutygodnika
Strona główna Poza koleją Zmiany w zarządzie PKP TELKOL

Poza koleją

Zmiany w zarządzie PKP TELKOL

 

22 czerwca 2020 roku uchwałą wspólnika PKP TELKOL Sp. z o.o. odwołano cały zarząd spółki. W jego miejsce powołano zarząd jednoosobowy.

 

Dotychczasowy trzyosobowy zarząd spółki, w którego skład wchodzili: Mirosław Gilarski (prezes zarządu), Jerzy Szmit (członek zarządu) oraz Krzysztof Matey (członek zarządu), został odwołany. W jego miejsce powołano jednoosobowy zarząd spółki. Nowym prezesem PKP TELKOL Sp. z o.o. został Maciej Zagórski.

Posiada on bogate doświadczenie managerskie poparte kilkunastoletnim stażem pracy w organizacjach o różnej skali działalności, zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego.

W ramach dotychczasowej kariery zawodowej zarządzał obiektami o znaczeniu strategicznym. Był również odpowiedzialny za opracowanie oraz egzekucję strategii biznesowej dla podległych jednostek, a także realizował kluczowe projekty w spółkach z udziałem Skarbu Państwa.

W 2001 roku ukończył studia inżynierskie w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Posiada wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, potwierdzoną ukończeniem podyplomowych studiów menadżerskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Jest także absolwentem studiów podyplomowych na kierunkach zarządzanie projektami, zarządzanie nieruchomościami oraz doradztwo w inwestycjach rzeczowych.

(PKP S.A.)

Kategoria:
logo zwitek