Portal dwutygodnika
Strona główna Poza koleją Tak się plecie w Internecie…

Poza koleją

Tak się plecie w Internecie…

 

(znalezione w Sieci – Twitter, Facebook, Instagram – opinie poniżej cytowane, są wyłącznie opiniami ich autorów)

 

Hm, no bo jeśli ktoś zaszczepiwszy się boi się spotykania z niezaszczepionymi, to, znaczy, sam uważa, że to jego szczepienie jest nic nie warte i nie chroni. To po cholerę chce do niego zmuszać innych? (Rafał A. Ziemkiewicz)

 

PiS z niezwykłą, wręcz perwersyjną skutecznością zrealizował postulat państwa transparentnego. Niestety nie dla własnych obywateli, ale dla agentów obcych służb.(Tomasz Lis)

 

To bardzo droga parodia. Sousa z ekipą kasuje 150 tys. euro miesięcznie. Jeśli nasz udział w Euro skończy się na trzech meczach, ktoś powinien za to odpowiedzieć. (Piotr Nisztor)

 

Świat po pandemii wymaga solidarności, a nie kolejnych podziałów. Obciążanie ciężko pracujących przedsiębiorców nowymi podatkami to zły pomysł. Zamiast walki klasowej potrzebujemy odbudowania prawdziwej wspólnoty – bezpiecznej i umiejącej sprostać wyzwaniom przyszłości. (Borys Budka)

 

Mam już naprawdę dość tego Waszego gderania. Niedobrze mi od tego serio. Mam 34 lata i tylko przez kilka lat słyszałam tyle Baśni z Waszych ust, że śmiało przegoniliście Tom Baśni Andersena. Zero konstruktywnych planów przekładających się na liczby poparte fizycznymi symulacjami. (Monika Kruk)

 

Trudno nie widzieć podobieństwa w karierze Zbigniewa Bońka i Donalda Tuska. Kariera międzynarodowa kosztem spalonej ziemi w Polsce. Co Brzęczek robił gorzej od Sousy.(Arkadiusz Mularczyk)

 

Czy PO przeprosiła już za lata współpracy z Orbanem? Lata przymykania oczu na łamanie praw człowieka i praworządności, bo kolegi partyjnego trzeba bronić? A Orban brnie dalej w wojnie przeciwko LGBT+.(Sylwia Spurek)

 

Od Redakcji:

Autorami powyższych cytatów znalezionych w Internecie w ciągu ubiegłych dwóch tygodni są wyłącznie osoby znane z szeroko pojętych mediów. Cytaty podpisane danymi ich autorów są bardziej wiarygodne niż wpisy osób anonimowych, a źródłem wpisów ogólnie dostępne serwisy społecznościowe (social media) – Twitter, Facebook, Instagram…

Kategoria:
rysunek13