Portal dwutygodnika
Strona główna W numerze Wesołych Świąt!

Poza koleją

Wesołych Świąt!

DROGA RODZINO KOLEJARSKA!

Zbliżają się Święta Zmartwychwstania Pańskiego, w czasie których wspominamy zwycięstwo życia nad śmiercią, światła nad ciemnością, nadziei nad zwątpieniem. Razem z apostołami odkrywamy Chrystusa Zmartwychwstałego i odnajdujemy na nowo sens naszej życiowej wędrówki i codziennych zmagań.

Życzę, aby spotkanie z Nim stało się źródłem nowej nadziei i nowego myślenia o przyszłości – w naszych rodzinach i w miejscach kolejarskiej służby.

Niech pokój będący pierwszym darem Zmartwychwstałego ogarnia nas samych i wszystkich bliskich naszym sercom.

Z radosnym „Alleluja”, darem modlitwy i błogosławieństwem dla kolejarskich rodzin.

Eugeniusz Zarębiński

Krajowy Duszpasterz Kolejarzy

Lublin, Wielkanoc 2019 r.

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

Minister Infrastruktury

Szanowni Państwo,

Wielkanoc jest świętem nowego życia, które nieustannie się odradza i odnawia. Zmartwychwstanie Jezusa jest wydarzeniem, które rozbudza w nas dążenie do poszukiwania nowych perspektyw i czynienia nowych postanowień.

Życzę, aby tak się stało w Państwa rodzinach, aby nigdy nie tracili Państwo nadziei na zwycięstwo dobra. Niech radość płynąca z Wielkiej Nocy napełni Państwa serca nadzieją, a zmartwychwstały Chrystus oświeca drogi codziennego życia.

Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

Andrzej Adamczyk

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

Szanowni Państwo,

zbliża się Wielkanoc – świąteczny czas przepełniony radością i nadzieją. Z tej okazji życzę Państwu wszelkiej pomyślności, wytchnienia od codziennych trosk i tego, aby nadchodzące dni były okazją do wielu spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

Wyjątkowe życzenia chciałabym skierować do wszystkich pracowników Grupy PKP i kolejarzy z innych organizacji, którzy w tych dniach będą pełnić służbę.

Życzę Państwu, aby Święta Wielkiej Nocy upłynęły w atmosferze pełnej wzajemnej życzliwości i były źródłem inspiracji w kolejnych działaniach.

Wesołych Świąt!

Krzysztof Mamiński

Prezes Zarządu PKP S.A.

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

Święto Wielkiej Nocy to czas pełen refleksji i duchowych przeżyć, gdyż wraz z cudem Zmartwychwstania Pańskiego odradza się w nas wiara i nadzieja.

Z okazji Świąt Wielkanocnych, w imieniu Zarządu PKP Polskich Linii Kolejowych S.A.,  życzę zdrowia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności.

Niech nowina Wielkanocnego Poranka przysporzy nam sił i pozwoli z ufnością patrzeć  w przyszłość, a świąteczne, radosne dni upłyną w atmosferze serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

Ireneusz Merchel

Prezes Zarządu

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy Braci Kolejarskiej, rodzinom, emerytom i rencistom kolejowym, życzenia szczęśliwych i rodzinnych Świąt

składa

Krajowa Sekcja Kolejarzy

NSZZ „Solidarność”

 ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim Pracownikom kolei życzymy dużo szczęścia, radości i pogody ducha.

Wiosenny nastrój, optymizm i wiara w swoje możliwości, niech towarzyszą Państwu każdego dnia, a czas spędzony wśród najbliższej rodziny i przyjaciół, pozostanie największą życiową wartością.

Wszystkim Pracownikom którzy pełnią służbę w te świąteczne dni.

Życzymy, aby przebiegła ona spokojnie, bezpiecznie i bezawaryjne.

Zarząd Grupy Kapitałowej PKP Energetyka S.A.

 ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

Pełnych refleksji Świąt Wielkiej Nocy, Które niech przyniosą radość, wiarę i niesłabnącą nadzieję prawdziwego Odrodzenia, i samych dobrych dni na przyszłość z serca życzę Czytelnikom i Redakcji Dwutygodnika

Ewa Kozanecka – posłanka na Sejm RP

 ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

Wszystkim pracownikom kolei – obecnym i emerytowanym – oraz ich rodzinom życzymy, aby Święta Wielkiej Nocy były okazją do wyjątkowych spotkań, kultywowania pięknych tradycji, odpoczynku, ale też zadumy nad cudem Zmartwychwstania Pańskiego.

Niech obfitują w łaski Boże, wiosenne ciepło i radosne chwile, zaś gorący dla kolejarzy przedświąteczny czas przyniesie spokojne służby  i bezpieczne podróże do domu i bliskich.

Zarząd PKP Intercity S.A.

 ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

Z okazji Świąt Wielkanocnych najlepsze życzenia zdrowia, spokoju oraz pogodnego, wiosennego nastroju i wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół, składam Czytelnikom „Wolnej Drogi”, kolejarzom i ich bliskim

Piotr Król – poseł na Sejm RP

 ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

Czytelnikom i Redakcji Dwutygodnika „Wolna Droga” z okazji Świąt Zmartwychwstania wszelkiej pomyślności, optymizmu, zdrowia i nadziei na coraz lepszą przyszłość dla Kolejarzy, ich Rodzin i wszystkich Obywateli naszej Ojczyzny

życzy

Leon Zbigniew Reszkowski

Prezes Związku Solidarności Polskich Kombatantów Koło Chojnice

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

Niech Zmartwychwstały Chrystus przemienia smutek i zmęczenie w radość. I nadzieję na nowe życie.

Błogosławionego czasu Świąt Wielkanocnych, wszelkiej pomyślności oraz rodzinnych spotkań

życzy

dr Jan Mosiński

Poseł na Sejm RP

Sekretarz Stanu

 ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

Szanowni Państwo, drodzy Kolejarze!

Z okazji Świąt Wielkanocnych, w imieniu Zarządu „Przewozy Regionalne” sp. z o.o., życzę Wam zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnej atmosferze. Niech tajemnica Wielkiej Nocy napełni Was oraz Wasze Rodziny spokojem i pogodą ducha, a Zmartwychwstanie Pańskie napełni wzajemną życzliwością oraz wiarą w człowieka.

Czerpcie radość z przygotowywania pisanek i kosztujcie wielkanocnych smakołyków, korzystając z budzącej się do życia wiosennej aury.

Szczególne wyrazy uznania kieruję do wszystkich odbywających służbę w świąteczne dni. Dzięki Wam nasi pasażerowie mogą bezpiecznie dotrzeć na świąteczne spotkania.

Zadowolenie pasażerów i pozycja lidera na rynku przewozów pasażerskich są dowodem na to, że realizując codzienne obowiązki kierujecie się wartościami naszej marki POLREGIO, którymi są: profesjonalizm, odpowiedzialność i współpraca.

Cieszę się, że Spółka Przewozy Regionalne ma w swoich zasobach tak kompetentnych Pracowników, z którymi „Budujemy dobrą kolej, budujemy dobre relacje”.

W imieniu Zarządu „Przewozy Regionalne” sp. z o.o.

Krzysztof Zgorzelski – Prezes Zarządu

 ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, w imieniu Stowarzyszenia Osób Represjonowanych w PRL „Przymierze”, Kolejarzom, Czytelnikom i Redakcji Dwutygodnika „Wolna Droga” składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, świątecznej radości oraz pomyślności w życiu rodzinnym i zawodowym.

Jan Raczycki

Prezes Stowarzyszenia Osób Represjonowanych „Przymierze” w Bydgoszczy

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

Drogim Czytelnikom „Wolnej Drogi” najlepsze życzenia radosnych, spędzonych w podniosłej atmosferze Świąt Wielkiej Nocy, z pełnią błogosławieństw Zmartwychwstałego Chrystusa

składa

Michał Krzemkowski

Radny Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy wszystkim Kolejarzom, a także ich rodzinom, życzę wielu radosnych chwil, pogody ducha, zdrowia i dużo optymizmu.

Paweł Skutecki

poseł na Sejm RP

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół, radosnego, wiosennego nastroju, oraz wesołego „Alleluja”

życzą

Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie

Technikum Kolejowego im. Mikołaja Kopernika

w Bydgoszczy

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

Życzymy Państwu pełnych radości i nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech nadchodzący świąteczny czas będzie okazją do refleksji i budowania więzi podczas chwil spędzonych w rodzinnym gronie, zadumy i wyciszenia oraz radości płynącej z tajemnicy Wielkiej Nocy.

W imieniu Zarządu PKP TELKOL

Prezes Zarządu

Mirosław Gilarski

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

 

 

 

 

Kategoria: