Portal dwutygodnika
Strona główna W numerze Tak się plecie w internecie

Poza koleją

Tak się plecie w internecie

Tak się plecie w Internecie…

(znalezione w Sieci – Twitter, Facebook, Instagram – opinie poniżej cytowane, są wyłącznie opiniami ich autorów)

 

Bez Powstań Śląskich nie byłoby II RP w kształcie, który znamy z historii, a Polska miałaby dziś inne granice. Wojciech Korfanty i Alfons Zgrzebniok zapisali się złotymi zgłoskami nie tylko w historii Śląska, ale przede wszystkim w najnowszej historii Ojczyzny.(Mateusz Morawiecki)

 

No to – po bohaterskiej rejteradzie Juszczyszyna – który młody karierowicz gotów do karmelkowego boju? Szybko z tym Sądem Najwyższym, bo nie trąd, a szambo panuje w „Pałacu Sprawiedliwości”.(Witold Gadowski)

 

Ordynarne chamstwo, jakie bojówka opozycji zaprezentowała w Pucku i Wejherowie, najwyraźniej podoba się Kidawie-Błońskiej. Do politycznej niekompetencji i żenujących wpadek, kandydatka dodaje kolejny argument za trzymaniem jej z daleka od wpływu na cokolwiek.(Ryszard Terlecki)

 

Wczorajsze zajścia w Pucku, potwierdzają, że Małgorzata Kidawa-Błońska w kampanii wyborczej będzie miała twarz Hadacza.(Jan Mosiński)

 

Małgorzata Kidawa-Błońska podeszła i porozmawiała z ludźmi, którzy od lat wykazują patriotyzm, wiarę i determinację broniąc instytucji i wartości, bez których demokracji niema. Trzeba o nich pamiętać i im dziękować.(Tomasz Lis)

 

Przede mną wielkie wyzwanie. Ale wiem, co trzeba zrobić, żeby zatrzymać zło. Odpowiedzią na nienawiść i łamanie prawa nie może być to samo. Musimy być inni, lepsi, mądrzejsi. Nie będę ani totalna, ani bojaźliwa. Przeprowadzimy prawdziwą zmianę. Mamy siłę, energię i doświadczenie.(Małgorzata Kidawa-Błońska)

 

Reasumując: pomiędzy popisami rozszczebiotanego głupactwa pani kandydatka na przemian apeluje, by się wzajemnie szanować, i mizia się z objazdowymi zadymiarzami paskudzącymi patriotyczne uroczystości wrzaskami „Duda, ty ch.”. Świat nie widział takiej kandydatki i takiej kampanii. (Rafał A. Ziemkiewicz)

 

 

Od Redakcji:

Autorami powyższych cytatów znalezionych w Internecie w ciągu ubiegłych dwóch tygodni są wyłącznieosoby znane z szeroko pojętych mediów. Cytaty podpisane danymi ich autorów są bardziej wiarygodne niż wpisy osób anonimowych, a źródłem wpisów ogólnie dostępne serwisy społecznościowe (social media) – Twitter, Facebook, Instagram…

Kategoria: