Portal dwutygodnika
Strona główna Poza koleją Tak się plecie w Internecie…

Poza koleją

Tak się plecie w Internecie…

(znalezione w Sieci – Twitter, Facebook, Instagram – opinie poniżej cytowane, są wyłącznie opiniami ich autorów)

 

Pan Budka w geście solidarności z dziennikarzami odchodzącymi z Trójki opuścił studio. Pomijam fakt, że wielka jest moc sprawcza takiego gestu, ale zadam pytanie: jak p. Budka przyjął wyrzucanie dziennikarzy z TVP, PR, „Rzepy”, „Uważam Rze”…, którego dopuszczała się PO-PSL?(Krzysztof Feusette)

 

Gdyby nie globalizm nie byłoby „pandemii”.Nowa sytuacja po „pandemii” wymusza odrodzenie bardziej suwerennych państw narodowych, ich bardziej narodowych gospodarek, ich własnych interesów…Wspierajmy POLSKICH przedsiębiorców!(Krystyna Pawłowicz)

 

Kandydat PO zapowiada mianowanie dublerem prezesa SN sędziego, uważającego TSUE za nadrzędne wobec SN i Konstytucji RP, nie uznaje TK, grozi mediom itd. Oczywiście, że ktoś taki w Pałacu = anarchia, ciągła wojna i obstrukcja. A to poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa.(Rafał A. Ziemkiewicz)

 

Zawsze jest jakiś wybór. Powiedziałbym – Duda i z wolna degenerujący, rzekłbym, „peeselizujący się” PiS, albo totalni i wielki bajzel, prezydent nie uznający konstytucyjnych organów, paraliżujący państwo i uznający zwierzchność obcych państw. (Rafał A. Ziemkiewicz)

 

4 czerwca R.Trzaskowski i A. Dulkiewiczna wiecu w Gdańsku. Ważne spotkanie dwóch kluczowych postaci Polskisamorządowej i dwóch wielkich nadzieipolskiej polityki.(Tomasz Lis)

 

To w Warszawie najwolniej w Polsce rozpatrywane są wnioski o pożyczki dla przedsiębiorców. To nie pierwsza taka sytuacja- wiele programów społecznych realizowanych było przy zaciągniętym hamulcu. Za słabą organizację pracy samorządu odpowiada kiepski gospodarz R. Trzaskowski. (Elżbieta Rafalska)

 

Od Redakcji:

Autorami powyższych cytatów znalezionych w Internecie w ciągu ubiegłych dwóch tygodni są wyłącznieosoby znane z szeroko pojętych mediów. Cytaty podpisane danymi ich autorów są bardziej wiarygodne niż wpisy osób anonimowych, a źródłem wpisów ogólnie dostępne serwisy społecznościowe (social media) – Twitter, Facebook, Instagram…

Kategoria:
logo zwitek