Portal dwutygodnika
[wpseo_breadcrumb]

Poza koleją

Tak się plecie w Internecie…

Tak się plecie w Internecie…

(znalezione w Sieci – Twitter, Facebook, Instagram – opinie poniżej cytowane, są wyłącznie opiniami ich autorów)

 

Sytuacja z Sądem Najwyższym pokazuje idealnie, jaka jest taktyka PO i jej ludzi. Jak zaczynają uważać, że jakaś instytucja niebędzie już „ich”, są gotowi ją spalić, byle nie oddać.Tak jest z Sądem Najwyższym, tak jest, niestety, z państwem polskim. (Dawid Wildstein)

 

Ciekawe wyniki badań, potwierdzające codzienne doświadczenie – tzw. liberałowie (w sensie liberalizmu obyczajowego), to z reguły ludzie o zapędach zamordystycznych, totalniackich, na dodatek z roku na rok bardziej sfrustrowani, więc coraz bardziej agresywni.(Rafał A. Ziemkiewicz)

 

PiS zrobił z TVP tubę propagandową, siejącą nienawiść i kłamstwa, zniszczył radiową Trójkę. Dlatego podejmuję walkę o prawdę, o prawdziwe media publiczne! W przyszłym tygodniu organizujemy debatę z ekspertami – opracujemy model nowej telewizji publicznej nowoczesnego państwa. (Rafał Trzaskowski)

 

Do myślących: zestawcie dwiesprawy. 1. Ktoś w Trójce wycina piosenkę z listy przebojów. 2. Kandydat na prezydenta grozi dziennikarzom TVP, bo nie podobają mu się ich pytania.Co tu jest prawdziwym zamachem na wolność słowa, a co bzdetem pompowanym na siłę? (Krzysztof Feusette)

 

Czy którakolwiek z tych sejmowych kukiełek ma jakieś indywidualne cechy?Przecież oni mówią językiem, od którego boli mózg i drętwieją zęby. (Witold Gadowski)

 

Zrezygnowałam ze startu w wyborach, ale będę dalej walczyć o Polskę, w której prawda, uczciwość i szacunek mają znaczenie. Dziękuję, że byliście ze mną. Dla Was warto było podjąć to wyzwanie. Zrobiliśmy wspólnie dużo dobrego i jestem przekonana, że jeszcze wiele przed nami! (M. Kidawa-Błońska)

 

Pan Budka w geście solidarności z dziennikarzami odchodzącymi z Trójki opuścił studio. Pomijam fakt, że wielka jest moc sprawcza takiego gestu, ale zadam pytanie: jak p. Budka przyjął wyrzucanie dziennikarzy z TVP, PR, „Rzepy”, „Uważam Rze”…, którego dopuszczała się PO-PSL? (Krzysztof Feusette)

 

Gdyby nie globalizm nie byłoby „pandemii”. Nowa sytuacja po „pandemii” wymusza odrodzenie bardziej suwerennych państw narodowych, ich bardziej narodowych gospodarek, ich własnych interesów… Wspierajmy POLSKICH przedsiębiorców ! (Krystyna Pawłowicz)

 

Od Redakcji:

Autorami powyższych cytatów znalezionych w Internecie w ciągu ubiegłych dwóch tygodni są wyłącznieosoby znane z szeroko pojętych mediów. Cytaty podpisane danymi ich autorów są bardziej wiarygodne niż wpisy osób anonimowych, a źródłem wpisów ogólnie dostępne serwisy społecznościowe (social media) – Twitter, Facebook, Instagram…

Kategoria: