Portal dwutygodnika
Strona główna Poza koleją Tak się plecie w Internecie…

Poza koleją

Tak się plecie w Internecie…

(znalezione w Sieci – Twitter, Facebook, Instagram – opinie poniżej cytowane, są wyłącznie opiniami ich autorów)

 

W trwającej dyskusji o wybitności D. Tuska dwa słowa. Z pewnością jest najwybitniejszym polskim politykiem przynajmniej ostatniego ćwierćwiecza. Z obecnie rządzącymi Polską porównywać go nie chcę, bo samo zestawienie mu uwłacza. (Tomasz Lis)

 

Tomuś, twierdzenie, że Tusk jest najwybitniejszym polskim politykiem ostatniego ćwierćwiecza jest tak idiotyczne, jak twierdzenie, że twój Njusłik reprezentuje rzetelne dziennikarstwo. Twoje nieudolne próby gloryfikowania tej miernoty uwłaczają inteligencji całego narodu (Krzysztof ZK)

 

Chciałbym wiedzieć, dlaczego Wielka Brytania może zacząć szczepienia na COVID od najbliższego poniedziałku, a Polska dopiero od 1 lutego. Czy te dwa miesiące różnicy – i dodatkowe zgony oraz straty gospodarcze – nie są aby miarą nieudolności rządu.(Radosław Sikorski)

 

Ponieważ nie jest już członkiem UE i nie musi uwzględniać decyzji Europejskiej Agencji Leków (EMA), która jeszcze nie zatwierdziła żadnej ze szczepionek. Ma to zrobić do końca grudnia. To raczej nie powinna być wiedza tajemna dla eurodeputowanego i ministra spraw zagranicznych.(Jadwiga Emilewicz)

 

Jaka jest wiarygodność polityka, który w kampanii wyborczej był za kompromisem, a dziś jest za liberalizacją? Plastelinowe gwiazdy plastelinowej opozycji. Ugnieć, jak chcesz, im jest wszystko jedno. (Krzysztof Feusette)

 

Władza, która odbiera medykom dodatki za walkę z Covid-19 w czasie, gdy oni narażają zdrowie i życie, aby ratować Polaków, a jednocześnie lekką ręką daje ponownie 2 mld na rządową TVP, nie zasługuje na to, aby nami rządzić. Propagandą z wirusem nie wygracie!(Tomasz Grodzki)

 

Wierzę, że ostatecznie TSUE postawi tamę dla bezprawia i prześladowań niezależnych sędziów w naszym kraju. To leży w interesie Polski i wszystkich polskich obywateli. (Kamila Gasiuk-Pihowicz)

 

 

Od Redakcji:

Autorami powyższych cytatów znalezionych w Internecie w ciągu ubiegłych dwóch tygodni są wyłącznie osoby znane z szeroko pojętych mediów. Cytaty podpisane danymi ich autorów są bardziej wiarygodne niż wpisy osób anonimowych, a źródłem wpisów ogólnie dostępne serwisy społecznościowe (social media) – Twitter, Facebook, Instagram…

Kategoria:
rysunek25