Portal dwutygodnika
Strona główna Poza koleją Tak się plecie w Internecie…

Poza koleją

Tak się plecie w Internecie…

(znalezione w Sieci – Twitter, Facebook, Instagram – opinie poniżej cytowane, są wyłącznie opiniami ich autorów)

 

Nie lubię dzisiejszego prymitywizmu publicznego myślenia w Polsce. Mówisz prawdę o TVP i PR –„zdrajca, platfus”. Mówisz o tym, że rząd PiS jednak lepszy od PO –„agent pisraela, pisowski sługus”, mówisz o żydowskich roszczeniach –„ruska onuca”. Kto tak ogłupił opinię? (Witold Gadowski)

 

Opozycja, która złej władzy podwyższa wynagrodzenie, i to w czasie kryzysu, nie ma racji bytu. Po prostu. Ogarnijcie się, proszę. (Donald Tusk)

 

Mocny sygnał dla homoseksualistów spoza ich subkultury, że całe to LGBTQA+ niesie im tylko szkody i zło, tak jak komuniści robotnikom albo feminizm kobietom.(Rafał A. Ziemkiewicz)

 

Pan Morawiecki zadowolony? Pana współpracownicy, koledzy z partii, z TVP, z rządu winni są wprowadzaniu atmosfery pogromowej. Cierpią dzieciaki. To nie urojony wróg, to ludzie. (Barbara Nowacka)

 

Też jestem oburzona, że władzai TVP od dawna prowadzi akcję przeciwko kolorowym włosom. W ramach protestu zrobiłam sobie kilka czerwonych pasemek i czekam na atak. (Aleksandra Jakubowska)

 

Jesteśmy prawdopodobnie jedynym krajem w Europie, w którym w środku pandemii kierownictwo Ministerstwa Zdrowia chyłkiem, z dnia na dzień, porzuca swoją pracę. To w pełni symboliczna ucieczka kapitana i oficera z tonącego statku. A ludzie na pokładzie. Bo nie o pandemię i ludzi tu chodziło.(Bartosz Arłukowicz)

 

Cały czas (Bartosz Arłukowicz) pisał, że Szumowski musi odejść. Dziś już tęskni. Dwa bieguny. (Krzysztof Feusette)

 

Bodnar w TVN24: „Wałcz będzie nam się kojarzył teraz z tym, że na ulicy może dochodzić do przemocy”. Rzecznik Praw Obywatelskich odkrył, że istnieje przemoc na ulicy. Na kilka dni przed końcem kadencji. Dzięki Bogu, dopóty dzban bzdury nosi, dopóki mu się kadencja nie urwie. (Krzysztof Feusette)

 

Od Redakcji:

Autorami powyższych cytatów znalezionych w Internecie w ciągu ubiegłych dwóch tygodni są wyłącznieosoby znane z szeroko pojętych mediów. Cytaty podpisane danymi ich autorów są bardziej wiarygodne niż wpisy osób anonimowych, a źródłem wpisów ogólnie dostępne serwisy społecznościowe (social media) – Twitter, Facebook, Instagram…

Kategoria:
rysunek18