Portal dwutygodnika
Strona główna Poza koleją „Posłuchaj!”

Poza koleją

„Posłuchaj!”

 

Wychodząc naprzeciw sugestiom i oczekiwaniom naszych Czytelników, z początkiem roku przebudowaliśmy stronę internetową Dwutygodnika „Wolna Droga”.Mówiąc precyzyjniej – strona jest cały czas rozbudowywana. Obecnie został zmieniony układ graficzny strony, wyraźnie oznaczone zostało „Archiwum” z uwzględnieniem tzw.„archiwum starego” pod przyciskiem: „2001 – 2018”.

Włączyliśmy Dwutygodnik do ogólnokrajowej akcji wspierania kultury polskiej – „Wolna Droga wspiera kulturę” eksponując materiały zawarte w stałych działach „Kolej na muzykę”, Kolej na kulturę” oraz „Prosto z półki” przezoznaczenie w wydaniu papierowym znakiem graficznym czapki krakuski.Natomiast na stronie internetowej przyciskami przekierowującymi do konkretnych treści znakami: „Kultura”, „Historia”, „Literatura – Książki – Albumy”.

Ostatnio wprowadzoną nowością na stronie internetowej jest możliwość odsłuchania tekstów z działów historii i kultury. Poprzez przycisk „Posłuchaj!” Czytelnik zostaje przekierowany na nasz kanał YouTube (http://wolnadroga.pl/poza-koleja/podkasty), gdzie swoje teksty odczytuje red. Krzysztof Wieczorek.

W dobie rozpowszechnionego audio przekazu dajemy naszym Czytelnikom możliwość odsłuchania niektórych tekstów, jako podcastów w zapisie foniczny. Mamy nadzieje, że w czasie, kiedy prawie każdy posiada smartfon, tablet, laptop wprowadzenie na stronie zapisu tekstów w takiej formie spotka się z uznaniem Szanownych Państwa. Zapraszamy do subskrybowania.

Redakcja

Kategoria:
ucho12