Portal dwutygodnika
[wpseo_breadcrumb]

Poza koleją

Cały czas gramy dla Jerzyka!

 

Zbiórka charytatywna dla podopiecznego Fundacji Grupy PKP potrwa do 8 stycznia. Prosimy wszystkich o wsparcie i wpłaty na operację ratującą życie chłopca!

 

Jerzyk pilnie wymaga leczenia. Koszt operacji wynosi 800 tys. zł. By zebrać tak dużą sumę pieniędzy, rodzice zwrócili się do nas o pomoc. Mamy mało czasu, a dzięki uprzejmości Michała Kaczmarka organizujemy specjalny i wyjątkowy koncert online, podczas którego będziemy zbierać pieniądze na operację dziecka. – podkreśla Katarzyna Kucharek, prezes zarządu Fundacji Grupy PKP.

Nasz podopieczny Jerzyk, dziecko pracownika  PKP Polskich Linii Kolejowych S.A., by żyć potrzebuje 800 tys. złotych na operację ratującą mu życie. Do tej pory maluch przeszedł  dwie ciężkie operacje serca i osiem zabiegów ratujących życie. Chłopiec przez dwa lata mieszkał w szpitalu, był wiele razy reanimowany. Obecnie przebywa z rodzicami w domu, ale jego stan nie jest dobry i wymaga natychmiastowego leczenia. Klinika w Genewie zaproponowała skorygowanie tego, co w serduszku nadal nie działa poprzez przebadanie przypadłości Jerzyka i leczenie w dwóch etapach kardiochirurgicznych.

2 stycznia odbył się koncert charytatywny online. Zbiórkę wsparł wokalista Michał Kaczmarek, który przygotował wyjątkowy występ, podczas którego można było wpłacać pieniądze na operację. Jeśli ktoś nie mógł uczestniczyć tego dnia w wydarzeniu, to nic straconego. Koncert dostępny jest pod tym linkiem:

https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-michal-kaczmarek-zobacz-charytatywny-koncert-dla-jerzyka,nId,4959676?fbclid=IwAR3Vriz9Bl3BB5K1LwByBOzlvNI9qBgPl-EhtrqVXY13tPPI0kXNyTrUeqw

Zbiórka na leczenie Jerzyka potrwa do 8 stycznia. Liczy się każda złotówka!

Prosimy o przelewy na numer konta: 59 1320 0019 1649 3010 2000 0017.

Treść przelewu: „Darowizna na cele statutowe – dla Jerzyka”.

Fundacja Grupy PKP

Kategoria:
Jerzyk00