Portal dwutygodnika
Strona główna W numerze WidzialniPełnosprawni.pl – wyniki konkursu

W numerze

WidzialniPełnosprawni.pl – wyniki konkursu

Ponad 200 zgłoszeń z całej Polski wpłynęło na konkurs fotograficzny „Widzialni Pełnosprawni – w pracy”. To dwa razy więcej niż rok temu. II edycja konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem. Teraz nadszedł czas, by pokazać najlepszych autorów fotografii, którzy otrzymają nagrodę o łącznej wartości 5.000 zł.

Posiedzenie jury odbyło się 4 lipca 2019 r. Już po raz drugi członkowie jury mieli ciężki orzech do zgryzienia. Konkurs cieszy się dużą popularnością, a przesyłane zdjęcia są niezwykłymi opowieściami o historii życia ich bohaterów, trudno oglądać je bez emocji. Chciałoby się wyróżnić wszystkich.

Organizator, Fundacja Grupy PKP, jest niezwykle wdzięczna wszystkim uczestnikom konkursu za ich zaangażowanie w propagowanie idei równości i przekonania, że niepełnosprawność nie powinna oznaczać gorszej pozycji na rynku pracy.

Zwieńczeniem konkursu, podobnie jak w roku ubiegłym, będzie kampania outdoorowa w Warszawie. W sierpniu 20 najlepszych prac będzie można obejrzeć na wystawach na największych dworcach kolejowych w Warszawie, Poznaniu, we Wrocławiu, Gdyni, Łodzi i Krakowie.

Informacje o zwycięskich pracach oraz miejscu i terminie wystaw na stronie internetowej www.widzialnipelnosprawni.pl

Zwycięzcom gratulujemy.

Fundacja Grupy PKP

Kategoria:
widz01