Portal dwutygodnika
Strona główna Archiwum Koleją przez Europę – wiosną bilety Interrail 10% taniej

Archiwum

Koleją przez Europę – wiosną bilety Interrail 10% taniej

Emocjonujący city break, podczas którego poznamy smak różnych regionów i poznamy kulturę największych europejskich stolic – teraz dostępny jest na wyciągnięcie ręki. Czas zaplanować wiosenną wyprawę po Europie – warto przy tym skorzystać z rozpoczętej 7 marca promocji na bilety Interrail.

Bilety Interrail, to rozwiązanie zapewniające komfort i wygodę podróżowania po Europie – niezależnie, czy decydujemy się na zwiedzanie wybranego miasta lub kraju, czy wolimy odwiedzić jak najwięcej miejsc podczas jednego wyjazdu. Dzięki ofercie Interrail zyskujemy możliwość swobodnego przemieszczania się praktycznie po całej Europie. Co roku korzysta z niej blisko ćwierć miliona pasażerów.

Europa wzdłuż i wszerz

Niemcy, Francja, Szwajcaria czy słoneczne kraje południa, jak Włochy i Hiszpania – to najczęściej wybierane kierunki przez osoby podróżujące z biletami Interrail. Rośnie też znaczenie Polski – w ubiegłym roku nasz kraj odwiedziło o 25% więcej podróżujących korzystających z biletów Interrail niż w 2017 r. Te umożliwiają przejazdy pociągami w ponad 30 krajach Europy.

Wyprawa zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach? W tym przypadku znakomicie sprawdzi się bilet Interrail Global Pass w opcji flexi z określonym na etapie zakupu terminem ważności. Z biletem o miesięcznym terminie ważności, pasażerowie mają możliwość wyboru 3,5 lub 7 dowolnych dni przejazdu, z dwumiesięcznym – 10 lub 15 dni przejazdów.

Z kolei opcja continous, to świetna propozycja dla wytrawnych globetrotterów – podróżowanie bez limitów nieprzerwanie przez 15 lub 22 dni lub też przez jeden, dwa, a nawet trzy miesiące! Każdy może dopasować opcję do swoich potrzeb.

Poznaj kraj od podszewki

Zamiast pędzić z kraju do kraju wolisz „wgryźć się” w smak jednego z nich? Warto skorzystać z Interrail Country Pass, który pozwala na nieograniczone podróże w ramach wybranego państwa. Wybierając bilet w opcji flexi pasażer zyskuje możliwość zrealizowania do 8 przejazdów w ciągu miesiąca – należy jednak pamiętać, że oferta ta nie dotyczy kraju zamieszkania.

Poznaj niezwykłą architekturę Francji, odkryj różnorodność niemieckich landów lub sprawdź różnice między północnymi i południowymi regionami Włoch – przekonaj się, ile barw ma każde z europejskich państw.

Wiosna inspiruje promocjami

Planując wiosenne eskapady warto skorzystać z rozpoczynającej się promocji. Począwszy od 7 marca aż do 9 kwietnia br. pasażerowie będą mogli kupić bilety Interrail o 10% taniej. Bilety Interrail Global Pass (flexi lub continous) oraz Interrail Country Pass można kupić za pośrednictwem strony www.interrail.eu oraz www.intercity.pl. Na stronie polskiego przewoźnika można także znaleźć więcej informacji o ofercie. PKP Intercity jest członkiem stowarzyszenia Eurail oraz głównym dystrybutorem biletów Interrail w Polsce.

(PKP IC)

Kategoria:
Europa06