Portal dwutygodnika
[wpseo_breadcrumb]

Aktualności

Tak się plecie w Internecie…

(znalezione w Sieci – Twitter, Facebook, Instagram – opinie poniżej cytowane, są wyłącznie opiniami ich autorów)

Wujek „dobra rada” Tusk przeciwny regulacji wynagrodzeń dla osób pełniących kierownicze stanowiska w państwie. Cóż, facet, który co miesiąc kasuje 70.000 zł może stroić się w piórka demokraty. (Jan Mosiński)

Piasek bredzący w Onecie, że go Kaczyński ściga i blokuje to jednak hit tygodnia. Piasek, uspokoję Cię. Kaczyński nawet nie wie kim jesteś i słusznie. Dodatkowo Piasek musiał skłamać, że jest na niego ban w Polska Press, która, jak się okazuje, drukuje z nim wywiady. No jakie dno. (Dawid Wildstein)

„Przepisałem majątek na żonę, bo czuła się zagrożona w związku ze zorganizowaną nagonką prowadzoną na mniej przez PiS z powodów politycznych. Nie chodziło o ukrycie czegokolwiek”. Tusk najwyraźniej uważa swych wyznawców za kompletnie bezmózgich idiotów. Cóż, pewnie ich zna. (Rafał A. Ziemkiewicz)

TVN 24, to fundament wolności słowa w Polsce, a więc też fundament naszej demokracji i naszej wolności. Do tego dla milionów to niemal domownik i towarzysz codzienności. Obrona stacji, to nasze prawo i obowiązek. (Tomasz Lis)

Zdumiewające są twoje wyobrażenia na temat fundamentów demokracji! Stacja tv- która stała się graczem na polskiej scenie politycznej, która kompromituje Polaków, wysyłając w świat fałszywą informację, że w naszym kraju urządza się urodziny Hitlera – nie powinna mieć koncesji. (Józef Nowacki)

Tak, jak Leszek Miller przymila się do PO licząc na to, że za 2 lata znajdzie się na listach tej partii, tak samo Tomasz Lis przymila się do TVN24 licząc na możliwość powrotu do tej stacji. (Szymon Wełniak)

 

Od Redakcji:

Autorami powyższych cytatów znalezionych w Internecie w ciągu ubiegłych dwóch tygodni są wyłącznie osoby znane z szeroko pojętych mediów. Cytaty podpisane danymi ich autorów są bardziej wiarygodne niż wpisy osób anonimowych, a źródłem wpisów ogólnie dostępne serwisy społecznościowe (social media) – Twitter, Facebook, Instagram…

Kategoria: ,
logo zwitek